Info til klubbens juniorspillere 6-16 år

Sæsonen 2023-2024 afsluttes mandag den 25/3 2024. Vi mødes som sædvanlig i hallen, hvor der arrangeres nogle sjove og anderledes træningsøvelser. Ca. kl. 17.15 er klubben vært med pølser og sodavand i cafeteriet, og mens vi spiser, skal der uddeles pokaler til de bedste i årets klubmesterskab, og muligvis også andre præmier:-) Vi forventes at være færdige lidt før kl. 18, hvor vi skilles med ønske om en god sommer for alle. Næste sæson starter første mandag i september – spis jer nu ikke alt for tykke i is hen over sommeren!

NB: Vi plejer at tage et par fotos, som bliver lagt her på siden og på vores fb-side – dog kun, hvis I giver lov til det. Vi spørger, inden vi “skyder”.

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *